Flota

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dziesięciogodzinne podróże do Belgii czy Holandii są mało komfortowe przez ilość kilometrów, które trzeba pokonać. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponujemy nowoczesne samochody z dodatkowym wyposażeniem, które z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Nestor Trans cyklicznie wymienia swoje busy w trosce o bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów.

Nowa flota busów do przewozu osób

Obecnie nasza flota składa się z samochodów Renault Master, które zostały wyprodukowane w 2019 roku. Wszystkie busy posiadają wygodne, rozkładane fotele, dzięki czemu można w komfortowych warunkach spędzić całą podróż, czytając książki, oglądając filmy, seriale czy też śpiąc. Wybierając pojazdy, ważne była dla nas również duża przestrzeń na nogi, co pozwoliłoby je ułożyć w takiej pozycji, która będzie dla każdego pasażera najlepsza. W każdym samochodzie jest sprawna klimatyzacja, która z pewnością przyda się niejednokrotnie w trakcie letnich podróży. Natomiast zimą można skorzystać z indywidualnych ustawień ogrzewania, dostosowanego do danego miejsca. Pozwoli to na komfortową podróż w cieple bez konieczności okrywania się kurtkom czy też kocem.

Flota busów z udogodnieniami

Warto także wspomnieć o tym, iż na pokładzie każdego busa istnieje możliwość skorzystania z darmowego WiFi, co będzie niezwykle przydatne po przekroczeniu granicy, aby nie płacić większych rachunków za transfer danych. Udogodnienie to doskonale sprawdzi się też do utrzymywania kontaktu z bliskimi czy do znalezienia sobie innych rozrywek na czas podróży. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że urządzenia mobilne szybko się rozładowują przy długim czasie użytkowania. Dlatego też we wszystkich busach zamontowane zostały porty USB, pod które można podłączyć swój telefon czy tablet. Dodatkowo w samochodach zostało zamontowane DVD, z którego można skorzystać, by obejrzeć film.

Pojemny bagażnik = więcej walizek pasażerów

Samochody posiadają pojemny luk bagażowy, co pozwala na transport wielu walizek. Należy jednak pamiętać, aby rezerwując miejsce, zgłosić liczbę toreb, które chcą Państwo zabrać. Dopuszczamy możliwość posiadania dwóch większych bagaży. Jeśli będzie istniała możliwość zabrania większej liczby walizek, możemy zgodzić się na ich zabranie.

Wszystkie busy spełniają przepisy europejskie dotyczące różnych systemów bezpieczeństwa wymaganych w przypadku przewozu osób. Regularnie serwisujemy flotę pojazdów, aby już na wczesnym etapie wykryć ewentualne nieprawidłowości i wymienić niesprawne elementy.