O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, które pozwala nam na jeszcze lepsze wykonywanie międzynarodowych usług przewozowych pasażerów oraz paczek. To, czym kierujemy się w Nestor Trans to zadowolenie klienta. Dbamy o to, aby każdy, kto skorzysta z przewozów do Niemiec, Holandii czy Belgii czuł, że zaopiekowaliśmy się nim na wysokim poziomie. Wierzymy w to, że najwyższa jakość usług, przyjemna atmosfera w trakcie podróży oraz bezpieczne i terminowe dotarcie do celu zachęcą Państwa do ponownego wyboru naszej firmy.

Przewozy busem osób i paczek

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które poszukują transportu z Polski do Niemiec, Belgii czy też Holandii niezależnie od celu podróży. Najczęściej z usług Nestor Trans korzystają osoby, które na co dzień pracują w wyżej wymienionych krajach. Jednak nie zamykamy się, chociażby na wyjazd klientów w celach turystycznych. Dodatkowo nasza firma może również przewieźć paczkę z adresu pod adres, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, jeśli zależy Państwu na tym, aby przesyłka dotarła do odbiorcy jak najszybciej.

Nowoczesna flota busów do przewozu międzynarodowego pasażerów

To, co nas wyróżnia to fakt, że posiadamy rozbudowaną i nowoczesną flotę samochodów, która jest regularnie serwisowana. Dzięki częstym przeglądom zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii i usterek w trakcie przewozów międzynarodowych. Zakupiliśmy busy z wygodnymi i rozkładanymi fotelami, co pozwoli na komfortową jazdę przez wiele godzin. Co niezwykle istotne, zadbaliśmy o to, aby każdy pasażer miał dużą ilość miejsca na nogi, by mógł je swobodnie ułożyć.

Indywidualne podejście kierowców do klienta

Wszyscy kierowcy zatrudnieni w Nestor Trans posiadają wieloletnie doświadczenie w pokonywaniu międzynarodowych tras. Ich praktyka pozwala na zadbanie o odpowiednie bezpieczeństwo przejazdu naszych pasażerów. Dbamy o to, aby kadra pracownicza naszej firmy w sposób indywidualny podchodziła do Państwa potrzeb zarówno na etapie rezerwacji podróży, jak i w momencie, kiedy bus wyruszy już w trasę do Niemiec, Holandii czy Belgii.