Przewóz osób do Niemiec, Holandii i Belgii

Dynamiczny rozwój
międzynarodowego przewozu osób

W obecnych czasach międzynarodowy przewóz osób busem rozwija się niezwykle dynamicznie. Znaczący wpływ na ten fakt wywarło porozumienie, jakie zostało zawarte dokładnie 14 czerwca 1985 roku w miejscowości Schengen w Luksemburgu, określane mianem układu z Schengen. Obecnie stronami wspomnianego porozumienia jest 26 państw. Nasz kraj przystąpił do układu z Schengen 21 grudnia 2007, dzięki czemu dziś, bez żadnych przeszkód możemy przekraczać granicę posiadając przy sobie zaledwie jeden dokument. Mowa oczywiście o dowodzie lub paszporcie. Niesłabnące zainteresowanie transportem osób sprawia, że coraz większa ilość firm oferuje świadczenie tego rodzaju usług. Oczywiście usługa usłudze nierówna. Jak się bowiem okazuje, w praktyce oferty nadmienionych firm mogą się od siebie w znacznym stopniu różnić. Czym konkretnie?

Poza ceną – która niekiedy odgrywa najważniejszą rolę w wyborze operatora – duży wpływ na decyzję klientów wywiera oferowany komfort. Nic dziwnego, w końcu tego rodzaju podróże trwają zazwyczaj kilka – a niekiedy nawet kilkanaście – godzin. Naturalnie wszystko uzależnione jest od odległości, jaka dzieli nasz kraj z państwem, do którego pragniemy się udać. Przykładowo przewozy osób do Holandii trwają około 9 godzin. Czy wyobrażasz sobie spędzić aż tyle czasu w pojeździe, który pozbawiony jest wi-fi lub klimatyzacji? My również nie, dlatego oferujemy naszym klientom warunki, w jakich sami pragnęlibyśmy podróżować.

Wybierz się z nami w podróż!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż tak daleki wyjazd niejednokrotnie wiąże się ze sporą ilością stresu. Aby oszczędzić ci niepotrzebnych nerwów nasze usługi świadczymy w trybie „spod adresu pod adres”, co w praktyce oznacza, że nie musisz martwić się kłopotliwym dojazdem do docelowego miejsca podróży. Załatwimy to za ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany przewozem osób Polska – Niemcy/Belgia to nie zwlekaj dłużej i już dziś zarezerwuj bilet na interesującą cię trasę. Masz pytania? Zadaj je nam korzystając z formularza kontaktowego lub dzwoniąc pod numer +48 665 275 755. Zapraszamy!