Przewóz paczek do Niemiec, Holandii i Belgii

Firma Nestortrans świadczy również usługi

w zakresie przewozu paczek oraz przesyłek, na trasie Polska, Niemcy, Belgia, Holandia. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport przesyłki pod wskazany adres. Posiadamy duży obszar bagażowy dzięki czemu możemy zabrać paczki większe gabarytowo.

Ile kosztuje usługa podania paczki?

Ile kosztuje usługa podania paczki?

Dokumenty – 180zł/40e
Paczka do 30kg – 180zł/40e
Paczka powyżej 30 kg – od 180zł/od 40e
Komplet opon bez felg(samochód osobowy) – od 240zł/od 60e
Komplet opon z felgami(samochód osobowy) – od 280zł/od 70e
Telewizor – od 160zł/ od 40e (cena zależna od ilości cali)
Sprzęt AGD – od 200zł/ od 50e ( cena zależna od wymiarów urządzenia)
Rower – 200zł /50e

Jeśli mają państwo wątpliwości co do swojej nadawanej paczki

wszelkich informacji udzielimy telefonicznie pod numerem +48 665 275 755, lub proszę wysyłać zapytania na nasz adres mailowy biuro@nestortrans.pl

Przewóz paczek za granicę

Ilość działających na naszym rynku firm, które zajmują się dostarczeniem przesyłek z punktu A do punktu B potrafi przyprawić o istny zawrót głowy. I choć oferują one stosunkowo niskie ceny, to jednak jakość świadczonych usług nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Problem staje się tym większy, gdy dotyczy przesyłki wymagającej specjalnego traktowania. Mowa przede wszystkim o przesyłkach, których zawartość stanowią przedmioty delikatne, takie jak na przykład szkło czy też porcelana. Z tego też względu opisywani operatorzy wprowadzili naklejki ostrzegawcze, które – w teorii – mają stanowić gwarancję bezpiecznego transportu paczki za granicę. „W teorii”, bowiem – jak pokazuje to praktyka – wyłącznie wybrani kurierzy zwracają uwagę na opisane oznaczenia.

Na szczęście istnieje zdecydowanie bezpieczniejsze i pewniejsze rozwiązanie. Jeśli interesuje cię przewóz paczek do Holandii lub też innego kraju zlokalizowanego na dość popularnej trasie, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Bez żadnych problemów dostarczymy twoją przesyłkę pod wskazany adres. Organizujemy przewóz paczek Polska – Niemcy/Belgia. W odróżnieniu od innych operatorów jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowo krótki czas dostawy. Dlaczego?

Ponieważ nasi logistycy dokładają wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić czas podróży. W swojej flocie mamy miejsce jedynie dla doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Z tego względu możesz być pewny, że powierzona nam przesyłka nie będzie przerzucana z przysłowiowego „kąta w kąt” i uniknie obijania się o inne przesyłki. Wiemy, że prawdziwym i zarazem jednym motorem napędowym naszej działalności są nasi klienci. Właśnie dlatego zarówno ich samych, jak i powierzone nam pakunki traktujemy z należnym szacunkiem, czyli dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się najwyższą jakością dostępną w atrakcyjnej cenie.

Wybierz się z nami w podróż!